Dietetyczne błędy lub chocolate slim apteka nie możesz schudnąć?

Stan życiu człowieka, kiedy on już zaczął wypytywać o zdrowym stylu życia, normalnym odżywianiu, ale i tak tylko połowa chocolate slim apteka informacji, starając się . Dla nich, w następującym artykule, prawdopodobnie dlatego, że oni są tymi, które mają następujące produkty najlepiej spożywać z wiarą w to, że zdrowe odżywianie lub diety. Ponadto, warto również zastanowić się, kto nie wie, dlaczego nie Możesz schudnąć, i robią wszystko… może ci wpadł?

Ogólne błędy chocolate slim apteka jakich powinno unikać się

chocolate slim aptekaOwies i ściany Korzystanie z owsa wiemy, że niski indeks glikemiczny najważniejszych węglowodanów, chocolate slim apteka wysoka zawartość błonnika, dlatego idealnie nadaje się do zup, podczas gdy na bazie węglowodanów. Wchłania się powoli, przez dłuższy czas zapewnia uczucie sytości. Jest to idealne rozwiązanie. Ale te fakty dotyczą wyłącznie surowych płatków owsianych.

Ciasteczka, przekąski i wszystko, że owies zawiera nie odpowiadają owies wymienić. Jest to w zasadzie Rodzaj żywności, które zawierają dużo cukru, owies lub co najmniej ilość białej mąki, poza tym nie wspomnieć. Spójrz na skład karmy. Tam w ostatnim czasie bardzo popularne wśród wściekłego шутиха. Porównaj prosta deska z zawartością składników odżywczych. Będziesz zaskoczony, że to ten sam gaźnik, i zawartość tłuszczu. Tylko trzy razy waga czekolady, trzy razy więcej kalorii zawiera w ogóle… oczywiście, to nie oznacza, że czekolada jeść trzeba…

Tak więc, jeśli to nie bielony lub ryżowe płatki, ale chocolate slim i coś słodkiego cierpienia, z jednej strony, jest to szkodliwe dla zdrowia, a nie odchudzania.
Płatki kukurydziane, czekoladowe płatki… zapomnij o tym. No, to wygląda na zły nocie. Przed tobą jest obraz ogłoszenia: sadzenie, młody, piękny, szczęśliwy, kobieta skacze i macha talerzem w ręku, w której mleko przez pyszne czekoladowe płatki.

Spinning, pełna sił witalnych, błękitne niebo i delikatny. Tak… ale znowu punktu. W ogóle, że bardzo dobrze, że dużo cukru, tłuszczu i w nim zawiera. Czy to bar granola, lub pudełko, worek zboża, wszystkie energetyczne bomby i praktycznie nie wiele więcej wartości odżywczych, niż kawałek lub misce czekoladę. Ogłoszenie chcesz sprzedawać, i jesienią dla ciebie i myślę, że Jesteś piękna, młoda, szczupła, zabawna i problem wolnej kobiety. Mylisz się… lepiej, jeśli masz kaszę wybierzesz, co, oczywiście, tylko kasze, wszelkie owoce, które on zawiera, ale najlepsze z najlepszych, jeśli musisz.
Dużo owoców, lub sok owocowy

Chocolate slim apteka jak niezbędnik podczas diety

chocolate slimNawet dziś, w wielu miejscach czytałem, że jeśli jesteś na diecie, jeść dużo owoców. Jest i chocolate slim przystawkę do fundamentowych diety. Może nawet twoja mama powiedziała, aby napić się soku, przynajmniej jeśli owoców nie jem. Potem przyszli 100% sok, który myślę, że. I warto by było więcej myśleć o tym, a następnie czytać to, co rzeczywiście dostać w swoje ciało.

Sam owoc, oprócz zawartości błonnika i niewielkie witaminy i mineralne zawartość, żadne inne niż fruktoza i może być woda. Fruktoza, Rodzaj cukru, i dieta z punktu widzenia jednego z najgorszych. Ponieważ fruktoza metabolizowana w wątrobie, co może się zdarzyć, jeśli zapasy glikogenu w wątrobie są puste (to specjalnie ), i przy okazji, krążenie krwi staje się całkowicie zamienia się w tłuszcz. Mięśnie więc nie można go używać, ponieważ jest to trudne, aby być użytecznym materiałem do konwersji.

Tak, że fruktoza w tłuszcz. Oczywiście, to nie znaczy, że musimy unikać owoców, ale jeśli spożywać, najlepiej rano, na śniadanie, albo po treningu, aby coś zjeść, gdy w rzeczywistości mamy do ścisłej diety. Jeśli utrata masy ciała adresy soki pijesz, to będzie to błędem, ponieważ soki owocowe mają bardzo wysoką kaloryczność i jak zwykle dużo cukru zawierają. I wszystko owocowy sok owocowy, koncentrat, więc błąd, który owoc i przytuliła ich.
Pszennego

Przyjmuję do wiadomości, jako pierwszy krok, to coś, jeśli zwykłe białe pieczywo z mąki przejścia z pełnego ziarna. Ale to, co faktycznie nie trzeba czekać. Całe ziarna pszenicy, które zawierają żywności więcej witamin i substancji mineralnych i błonnika. To sprawia, że spowalniając wchłanianie, więc można dłużej nasycony. Ale lepiej, jeśli wiesz, że jak biała mąka i pieczywo z mąki pszennej ok. taką samą ilość kalorii i węglowodanów, które zawierają. Więc jeśli można po prostu zastąpić biały chleb z otrębami, ale szału po tym, to nic ci nie oddam.
Lekka pizza, lekkie jogurty, lekkie …

Dziś moda umieścić to wszystko na światło. Ja, oczywiście, oświadczenie o tym, kiedy może być takie i podobne epitety napisane na produkty, ale myślę, że nie przeszkodzi. Powiedzmy, że obniżona zawartość węglowodanów. Dobrze, ale potem zastanawiam się, jaki smak? Tak, z jednej strony, wzmacniaczy smaku, z drugiej strony, ilość tłuszczu, nasycenie materii?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *